Pazar, 09 Aralık 2018

Yangın Levhaları

Uyarı levhalarının önemi, amacı ve anlamı levhaların kullanılmadığı dönemlerle kıyaslandığında daha iyi anlaşılır. Eskiden bilinmezlik, dikkatsizlik ve yeterli önlemlerin alınmaması gibi nedenlerle çok acı olaylar yaşanmıştır. Levhalar gerekli her yere ve daha gözle görülür, uyarıcı şekilde girdiklerinde bu olaylar en aza inecektir.

 

Uyarı levhalarının kullanılma nedenlerini şöyle özetleyebiliriz:

 

Olası kazalar önlenir.

 

İnsanlar nerede ne olduğu hakkında bilgilenir. (Örneğin inşaat bölgelerinde çokça levhaların olması insanların levhaya gerek olmadan buralardan daha dikkatli geçmelerini sağlamış bu da inşaat yakınlarında yaşanan kazaları azaltmıştır.)

 

Levhalar hayatımıza daha fazla girerse kurallar daha fazla benimsenir.

 

Kriz anlarında insanlar ne yapacakları hakkında bilgili olurlar. (Örneğin bir iş yerinde yangında ne yapılacağı hakkında levhaların olması böyle bir durumda insanların daha bilinçli, panik yapmadan hareket edebilmelerini sağlar.)

 

Kargaşa önlenir, düzen sağlanır.

 

Özellikle çevre ile ilgili asılan levhalar daha kaliteli, düzenli bir ortamda yaşamamızı sağlar.

HIZLI ARAMA

 

İLETİŞİM

Telefon :   0 (212) 942 87 67

Faks     :   0 (212) 220 04 51

Gsm     : + 90 530 095 86 26

Mail      : info@erogluyangin.com

Adres   : Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park

               B2 Blok No :12 Zeminkat Daire : 26 Bakırköy/İSTANBUL

      

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

  • Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek,
  • Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle sürdürebilmektir.

Vizyonumuz;

  • Verdiğimiz hizmetler ile Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

NEREDEYİZ ?